שירותי אינסטלציה

תיקון ניאגרה סמויה סניט | Sanit

שירות Sanit

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

Sanit היא מותג גרמני המוביל במדינות רבות באירופה ובעולם בפיתוח וייצור של מערכות סניטציה ומים לאמבט ולמטבח. בין היתר, Sanit מייצרת ומשווקת מכלי הדחה המבוססים על טכנולוגיות ופיתוחים מתקדמים, המאופיינים בעיצוב מהפכני ובעמידות לאורך שנים.

תכלת המים משווקת ומספקת מוצרי Sanit מקוריים, איכותיים, ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר הוגן, אשר יבטיחו עמידות לשנים רבות. 

מוצרים וחלקי חילוף של Sanit

חברת Sanit מייצרת מנעד רחב של מוצרי סנטיציה המשווקים בכל רחבי העולם. תוכלו לרכוש אצלנו מוצרי Sanit מקוריים שונים – ביניהם, גשרי קיבוע למנגנון הניאגרה הסמויה, לחצנים דו-כמותיים מעוצבים באופן ייחודי, צינורות מים פנימיים לניאגרה וכן חלקי חילוף שונים כגון מצופים, אטמים ומנגנוני ניאגרה סמויה.

על מנת להבטיח עמידות לשנים רבות מומלץ להסתייע בהתקנה מקצועית של מיכל ההדחה. התקנה רשלנית של מערכות Sanit עשויה להביא לתקלות חוזרות, ולצורך בתיקון הניאגרה שוב ושוב.

תקלות בניאגרה מבזבזות לכם זמן, כסף ועשויות להיות מלוות בחוסר נוחות כללית בחדר השירותים ובבית כולו. לכן, מומלץ להסתייע בשירותי התקנה מקצועיים ואמינים בביתכם.

ניאגרה סמויה של Sanit – יתרונות

לחברת Sanit מוניטין ייחודי בתחום הניאגרות הסמויות. מכלי ההדחה של Sanit הם הדור המתקדם ביותר של מכלי ההדחה – הניאגרות הסמויות של Sanit יעלימו את מיכל ההדחה הישן בחדר האמבטיה, ויסתירו אותו מאחורי אריחי האמבטיה שלכם, כאשר למשתמש בשירותים יהיה גלוי רק פאנל לחצני ההדחה המעוצב של Sanit.

אם חשוב לכם להקפיד על חדר שירותים אסתטי, נקי ונעים, המאופיין בעיצוב מודרני וחדשני, מערכות ההדחה הסמויות של Sanit הן המוצר בשבילכם.

תיקון ניאגרה סמויה סניט | Sanit – האם אני יכול לעשות זאת בעצמי?

מוצרי Sanit הם מוצרים איכותיים ואמינים, המבוססים על הנדסה מתוחכמת וחדשנית, אשר תבטיח עמידות אורך שנים. עם זאת, כמו כל מערכת סניטרית, לעתים מכלי ההדחה של Sanit והמנגנונים שבתוכם עשויים להתבלות או להתקלקל, ולהביא לנזילה מהניאגרה. עשויות להיות סיבות שונות לנזילה מהניאגרה – מצוף תקול, אטם גומי קרוע או בלוי, תקלה בצינור המים או סדק במנגנון ההדחה.

איכות המוצרים של Sanit הופכת סיוע מקצועי בתיקון תקלות להכרחי. באותה מידה שלא הייתם מטפלים ברכב יוקרה במוסך בלתי מורשה, כך אם בבעלותכם מערכת Sanit תקולה, כדאי שהטכנאי שלכם יהיה בקיא ומנוסה בהתקנה ותיקון של מערכות Sanit. אנחנו נשמח להעניק לכם שירות תיקון ניאגרה סמויה סניט | Sanit.

מומלץ לא להתעלם מתקלה בניאגרה של Sanit. תקלה בניאגרה עשויה להיגרם מסיבות שונות, אך היא בכל מקרה מביאה באופן תדיר לבזבוז מים וכסף, ועשויה להיות מלווה בחוויה כללית לא נעימה – בחדר האמבט ובבית כולו.

התעלמות מנזילה עדינה מהניאגרה עשויה להביא להתגברות הנזילה והחמרת התקלה, וכן לבזבוז מים אדיר, שכן אף נזילה קלה מצטברת במשך הזמן לאובדן של אלפי ליטרים, עליהם אתם משלמים בחשבון המים החודשי שלכם.

אם בבעלותכם ניאגרה סמויה של Sanit, ואתם נדרשים לרכישת חלקי חילוף או לתיקון המנגנון, אנו קוראים לכם לפנות אלינו לקבלת סיוע אמין ומהיר, במחירים הוגנים ובמקצועיות מהשורה הראשונה.

תכלת המים היא משווקת מובילה של מוצרי סניטציה של חברת Sanit ושל מערכות מים של כלל החברות המובילות בשוק מערכות המים המתקדמות. בין היתר, אנחנו מעניקים שירותי התקנה, תיקון ורכישת חלקי חילוף למכלי הדחה, ברזים ומערכות מים שונות.   

תפריט נגישות אתר