רכבים

שכפול שלט לרכב וכיצד תעשו זאת

שכפול שלט לרכב Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

בעתיד, סביר להניח שרוב המכוניות יגיעו עם מערכת שלט רחוק משובצת. הוכח שמערכת זו אמינה יותר משלטים מסורתיים ואף יכולה לסייע בצמצום תאונות הדרכים. איך לבינתיים ישנה דרך הנקראת שכפול שלט לרכב מה שיכול לפתור המון מצבים לא נעימים.

כשאין לכם שלט לרכב, תוכלו לשכפל אותו בקלות בשיטה פשוטה. אם איבדת את השלט הרחוק שלכם או שאתם רוצים ליצור אחד נוסף, בצעו את השלבים הבאים.

מה זה שכפול שלט לרכב

שכפול שלט לרכב הוא תהליך שכפול שלט או שלט לרכב ללא ידיעת הבעלים.

שכפול מתרחש בשתי דרכים: על ידי העתקה פיזית של המקור, או על ידי שימוש בשבב RFID כדי לשכפל אותו. עם שכפול פיזי, גנב יכול ליצור שלט מפתח משלו ולהשתמש בו כדי לפתוח את המכונית שלכם. עם שיבוט RFID, הם יכולים להשתמש בשבב כדי לפתוח את המכונית שלכם מבלי לדעת שיש לכם אחד.

ישנן סיבות רבות לכך שמישהו ירצה לשכפל את השלט או השלט לרכב שלו. יש אנשים שאולי ירצו למכור אותו ברשתות חברתיות תמורת כסף; חלקם עשויים לרצות לגנוב את זהותך ולקבל גישה לחשבונך; וחלקם עשויים להיות פשוט סקרנים לגבי איך הדברים האלה עובדים.

כיצד עושים זאת

ניתן לשכפל שלט לרכב על ידי שימוש במכשיר הנקרא משדר RF. אתם יכולים גם להשתמש במכשיר זה כדי להעתיק את השלט הרחוק של כל מכונית אחרת.

הרבה אנשים תוהים אם אפשר לשכפל את השלט הרחוק של המכוניות שלהם. ישנן דרכים שונות לעשות זאת אך הדרך הפשוטה ביותר היא באמצעות משדר RF. מדובר במכשיר המשדר וקולט גלי רדיו, אותו תוכלו למצוא בחנויות אלקטרוניקה או באינטרנט.

תצטרך לדעת איך להשתמש במכשיר הזה לפני שתנסה לשכפל את השלט הרחוק של המכונית שלכם.

תפריט נגישות אתר