רכבים

שירות החלפת מצבר עד הבית

שירות החלפת מצבר עד הבית

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

מצבר מהווה חלק חשוב ביותר בכל רכב. כל אדם יודע שאם הוא שכח את האורות ברכב שלו דולקים במשך פרק זמן ארוך או אם הוא שכח לכבות את הרדיו ברכב, ככל הנראה הרכב שלו לא יניע כי המצבר ידרוש טעינה. במקרה הזה יהיה צורך להטעין את המצבר באמצעות כבלים ייעודיים וכך להניע את הרכב.

מצבר הוא חלק שיש להחליף מדי כמה שנים וכדאי מאוד לעשות את זה לפני שנתקעים בלי יכולת להניע את הרכב. אם אתם זקוקים להחלפת מצבר, חשוב שתדעו שכיום כבר אין צורך להגיע למוסך בכדי לעשות זאת וכל מה שצריך לעשות זה לבחור שירות החלפת מצבר עד הבית.

איזה סימנים יכולים להעיד כי המצבר שלך זקוק להחלפה?

ישנם כמה סימנים שיכולים להעיד על כך שהגיע הזמן להחליף מצבר. כדאי מאוד לשים לב לסימנים הללו וזאת בכדי שלא להגיע למצב שהרכב לא מניע בשל הצורך להחליף מצבר, אלא להקדים את הסיטואציה הזאת ולהחליף מצבר בחדש עוד קודם:

ראשית כל, הנעת המנוע איטית. כאשר מנסים להתניע את הרכב, ארכובה של המנוע איטית ולוחק לו זמן מהרגיל להתניע.

שנת, נורת המנוע לפעמים מופיעה כאשר כוח המצבר חלש.

מעבר לכך, חשוב לדעת כי בסוללות לרכב יש בדרך כלל חלק מהמעטפה שקוף, כך שתמיד יש אפשרות לפקוח עין על רמת הנול של המצבר. ניתן לבדוק זאת גם על ידי הסרת המכסים האדומים והשחורים אם הם לא אטומים. אם מפלס הנוזל מצוי מתחת ללוחות העופרת, הגיע הזמן לבדוק את המצבר. כאשר רמות הנוזל יורדת הדבר נגרם בדרך כלל על ידי עומס יתר.

אם המעטפת של המצבר נראית נפוחה, הדבר יכול להצביע על מצבר שהתקלקל.

אם יש ריח לא טוב של גופרית שרופה סביבה המצבר, ככל שהמראה התרחשה דליפת מצבר. מדובר על נזילה שיכולה לגרום לקורוזיה סביב חיבורי הקטבים וייתכן שהיה צורך להחליף את המצבר.

חשוב לדעת כי מצבר יכול להחזיק מעמד שלוש שנים. לעיתים יותר מכך, אך חשוב ביותר לבדוק אותו בתום שלוש שנות שימוש בכדי לוודא שהוא עדיין תקין. לרוב מומלץ להחליף אותו כל פרקי הזמן המדובר וזאת בכדי שלא תגיעו למצב שבו הרכב שלכם לא מניע בשל העובדה שהמצבר שבק חיים.

שירות החלפת מצבר עד הבית - במה מדובר?

כאשר מדובר על שירות החלפת מצבר עד הבית, מדובר למעשה על צוות מקצועי שיגיע עד למקום שבו אתם נמצאים יחד עם מצבר מתאים ויבצע החלפה במקום. כלומר, במקום להגיע למוסך לצורך החלפת המצבר, כל שתדרשו לעשות זה לבחור חברה מקצועית ואמינה המציעה את השירות המדובר.

אין דבר נוח ויעיל יותר מלהזמין אנשי מקצוע רלוונטיים להחלפת מצבר שיגיעו עד אליכם, במקום לפנות למוסך. אין ספק שאם אתם נתקעים עם הרכב בגין מצבר שדורש החלפה, השירות המדובר יכול להציל אתכם ולחסוך לכם לא מעט זמן וכסף.

תפריט נגישות אתר