הכל לבית

שאלות ותשובות על חמאם סאונה ביתי

Spartaspa.co.il סחמאם סאונה Httpswww.tavola.co.il

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

מה ההבדל בין חמאם סאונה לסאונה רגילה? כמה זמן אפשר לבלות בחמאם סאונה והאם ניתן להפוך את חדר האמבט הביתי לבית מרחצאות טורקי? הנה כמה שאלות ותשובות על אחד הפינוקים הגדולים שאתם יכולים לפרגן לעצמכם

בעבר בחדר האמבטיה היתה מקלחת, כיור, מראה ושירותים. הכל היה ברור וידוע מראש. כיום הקידמה והטכנולוגיה פורצת הדרך מאפשרות לחדרי האמבט הביתיים להפוך למקומות בילוי שלא היו מביישים אתרי ספא יוקרתיים ברחבי העולם. בין יתר הדברים, ניתן להוסיף לחדר האמבט סאונה יבשה או רטובה וניתן גם להפוך אותו למשהו מדליק אפילו יותר – חמאם סאונה ביתי. מה זה אומר? הנה כל הפרטים

מה ההבדל בין סאונה לחמאם סאונה?

ההבדל המרכזי הוא בטמפרטורה של החדר. הטמפרטורה של סאונה יכולה להגיע ל-80 מעלות, מה שלא מאפשר לשהות בה משך זמן ארוך. על כן מדובר בבילוי נקודתי של עד חצי שעה, ולא מעבר לכך. לעומת זאת, בחמאם הטמפרטורה מגיעה ל-40 מעלות בלבד. זה מאפשר לשהות בו הרבה מעבר לחצי שעה, מה שהופך את הפינוק למושלם, שלא מחייב להסתכל בכל רגע על השעון.

מה הקשר בין חמאם לטורקיה?

קשר הדוק מאוד. החמאם הטורקי היה מעין בית רחצה מרכזי, אליו הגיעו הטורקים כדי להתקלח. ממש בדומה למרחצאות של הרומאים, כך גם אצל הטורקים – המקלחת הפכה להיות אירוע קהילתי שבו נסגרו עסקאות, נרקמו בריתות ונחתמו חוזים. השהות הארוכה בחמאם הטורקי מאפשרת ניקוי עמוק של שכבות העור השונות, מה שמעניק מעין תחושת טוהרה לכל מי שיצא ממנו. עד היום ניתן למצוא בטורקיה ובמקומות נוספים בעולם (גם בישראל) חמאם טורקי, המציע למגיעים אליו חוויה שהגוף יאמר לכם עלייה תודה.

האם אפשר להתקין חמאם טורקי בבית?

התשובה היא חד משמעית כן. אפשר להפוך את חדר האמבט הביתי לחמאם סאונה, וכך לשלב בין כל התענוגות שאתם אוהבים.

במה ההתקנה כרוכה?

כדי לדעת במה הדברים כרוכים, יש ליצור קשר עם חברה המתמחה בתחום. אנשי המקצוע יגיעו אליכם הביתה, יבחנו את חדר האמבט, ויתנו במקום תשובה חד משמעית בנוגע לשאלה האם חדר האמבט יכול להפוך לחמאם או לסאונה. בכל הנוגע למחירים, כאן המנעד רחב ביותר. כדי להשיב על השאלה צריך לדעת מה העיצוב בו אתם מתעניינים, מה הפער בין חדר האמבטיה הקיים לבין מה שאמור להיות כדי להתקין את החמאם, כלומר האם נדרש שיפוץ של חדר האמבט או רק התקנה של החמאם ועוד שאלות. ההמלצה היא שאם אתם נהנים לבלות בחמאם או בסאונה, צרו קשר עם חברה אחת או יותר העוסקת בתחום. קבלו הצעות מחיר, בחנו את הנושא מכל הכיוונים וקבלו את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם. בכל מקרה עצם המחשבה כבר תגרום לכם לעונג.

במה ההתקנה כרוכה?

תפריט נגישות אתר