אסתטיקה רפואית

ניתוח הצמדת אוזניים - כל המידע שרציתם לקבל בנושא

ניתוח הצמדת אוזניים Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

מהם היתרונות של הצמדת אוזניים?

הצמדת אוזניים היא הליך כירורגי שמסיר את הסחוס מהאוזן ומצמיד אותו לצד הראש. זה נעשה מסיבות רבות, אבל לרוב בגלל שהוא מתקן צורה או גודל אסימטריים.

להצמדת אוזניים יש יתרונות רבים, כולל תיקון צורה או גודל אסימטריים, מתן מראה מאוזן יותר ונותן לכם יותר ביטחון.

הצמדת אוזניים אינה הליך חדש, זה קיים כבר עשרות שנים. זה פשוט הפך יותר פופולרי עכשיו בגלל כמה אנשים מחפשים לשפר את המראה שלהם בימים אלה.

מהו ניתוח הצמדת אוזניים?

ניתוח הצמדת אוזניים הוא הליך כירורגי לתיקון אוזניים בולטות. זהו סוג של ניתוח קוסמטי שניתן לעשות באוזניים של ילדים, מתבגרים ומבוגרים.

אוזניים בולטות יכולות להיגרם מגורמים רבים כמו נטייה גנטית, טראומה או עיוותים מולדים. ניתוח הצמדת אוזניים מבוצע לרוב בילדים שנולדו עם אוזניים בולטות ואינם מסוגלים לשמוע כראוי בשל גודל תעלות האוזן שלהם.

ניתוח הצמדת אוזניים אינו מוגבל רק למבוגרים עם אוזניים בולטות אלא כולל גם אנשים שעברו פציעות טראומטיות, זיהומים או סיבוכים אחרים שגורמים לצמיחת סחוס בתעלת האוזן.

מהם הסיכונים של ניתוח הצמדת אוזניים באוזן?

ניתוח הצמדת אוזניים הוא הליך כירורגי הכולל שימוש בלוחות מתכת קטנים וברגים לשינוי צורת האוזן.

הסיכונים הקשורים לניתוח זה הם כדלקמן:

  • זיהום
  • דימום
  • נמק בעור
  • צלקות
  • עיוות
  • נזק עצבי
  • אובדן שמיעה
  • תוצאה קוסמטית שאינה רצויה

התוצאה הרצויה לאחר ניתוח להצמדת אוזניים

התוצאה הרצויה לאחר ניתוח הצמדת אוזניים היא הפחתת אי הנוחות והכאב. ישנם גם יתרונות אסתטיים רבים כמו שיפור הניראות, ואפשרות להסתפר כפי שרוצים מבלי להסתיר את האוזניים.

ניתוח הצמדת אוזניים מטרתו לשפר את מראה האוזניים וליצור צורה טבעית וסימטרית יותר. ישנם סוגים רבים ושונים של ניתוחי הצמדת אוזניים.

התוצאה הרצויה לאחר ניתוח הצמדת אוזניים היא אוזן שנראית טוב יותר, בעלת מראה טבעי יותר, סימטרית ומוגדרת היטב. ניתן לראות שינויים אלו בצורה של אוזן קטנה או גדולה יותר, כמו גם שינוי בצורה.

אנו מקווים שמאמר זה סיפק לכם את המידע הנדרש עבורכם בנושא ניתוח הצמדת אוזניים.

תפריט נגישות אתר