הכל לבית

למה כדאי לבחור במערכת מזגן מפוצל

מזגן מפוצל Fujitsu General Httpswww.tavola.co.il

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

מיזוג האוויר בבית שומר על נוחות במהלך חודשי הקיץ הישראלי שיכול להגיע לטמפרטורות קיצוניות. אבל לא כל מערכות מיזוג האוויר נוצרות שוות. מערכות מיזוג מפוצלות ללא תעלה נחשבות לסוגי מערכות מיזוג האוויר הפופולריות ביותר כיום, ולא בכדי.

הסיבה לכך שמערכות מזגן מפוצל ללא צינור הן כל כך פופולריות היא בזכות ההתאמה האישית שלהן. אם אתם פשוט לא מסוגלים לסבול את החום הקופח בקיץ, אתם יכולים ליהנות ממערכת מיזוג אוויר שתסייע לכם לעבור את הקיץ בבית קריר ונעים, או שאתם יכולים ליצור טמפרטורות מתונות יותר בחדר אחד, ולהפעיל את המזגן על עוצמה גבוהה בחדר אחר.

היתרונות החשובים של מזגן מפוצל

מערכות מיזוג אוויר מפוצלות ללא צינור מחזיקות מעמד גם בין 12 ל-15 שנים, שזה פרק זמן ארוך הרבה יותר ממזגנים עצמאיים שתלויים על הקיר. חוץ מזה, מערכות נטולות צינור מפוצלות הן זולות יותר ממערכות מיזוג אוויר מרכזי, והן הרבה יותר אמינות מיחידות זולות המותקנות על חלונות.

אבל היתרון הכי חשוב של מזגנים אלו הוא האפשרות ליהנות מאיכות אוויר ברמה גבוהה מכיוון שכל מזגן מפוצל שצמוד לקיר מכיל מסנן. למרות שברור שמערכות מיזוג אוויר מפוצלות נהדרות לשמירה על נוחות הבית שלכם, חשוב להבין כמה סיבות חשובות נוספות לבחירת מערכת מיזוג אוויר נטולת צינורות.

מהי מערכת מיזוג אוויר מפוצלת ללא תעלה?

מערכת מיזוג אוויר מפוצלת ללא צינור משתמשת בגישה פשוטה וגאונית לקירור הבית שלכם. מעבה חיצוני שואב אוויר מהחוץ. האוויר הזה מנותב דרך צנרת - לא תעלות, שמספקת את הכמות הנכונה של אוויר קר לכל חדר.

אוויר נוח מסופק דרך יחידות המותקנות ישירות בקיר. ברוב הדגמים, לכל יחידת מזגן מפוצל יש תרמוסטט משלה, כך שניתן להתאים אישית את הטמפרטורות בכל חדר ברחבי הבית.

נוחות בהתאמה אישית עם פיזור טמפרטורה אחיד

אחת התכונות המועילות ביותר של מערכות מיזוג מפוצלות ללא צינורות היא בקרה. כל חדר בודד, מצויד ביחידה צמודה לקיר, עם אפשרות קירור לטמפרטורה שהגדרתם אותה באמצעות תרמוסטט, כך שבכל חדר יש טמפרטורות נוחות באופן עקבי כי האוויר אינו זורם בין החללים. אבל חשוב להבין שאין פירוש הדבר שהנוחות מוגבלת רק לחדרים מסוימים בבית.

ניתן לווסת את הטמפרטורה בכל הבית עם יחידה מרכזית. אם אינכם מעוניינים בהתקנת יחידה מרכזית, ניתן פשוט להשאיר דלתות פתוחות בחדרים שיש בהם יחידה צמודה לקיר.

חיסכון בעלויות ויעילות אנרגטית

היכולת לווסת טמפרטורה על בסיס חדר אחר חדר הופכת מערכת מזגן מפוצל לחסכונית בצריכת החשמל. מערכות אלו משתמשות רק בכמות האנרגיה הנדרשת כדי לשמור על טמפרטורה נוחה של כל חדר.

בניגוד לקירור חללים בצורה לא אחידה, או קירור חללים גדולים בבת אחת, מערכת מיזוג מסוג זה שולטת במספר אזורי טמפרטורה ללא תלות זה בזה.

תפריט נגישות אתר