מוצרי חשמל

טיפים חשובים לתחזוקת מכונת כביסה

Samline.co.il מכונת כביסה Tavola.co.il

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

כל סוג של מכשיר חשמלי דורש הקפדה על ניקוי ותחזוקה בתדירות קבועה, כדי לתפקד היטב לטווח הארוך. מכונות כביסה מפשטות את החיים, והן נמצאות היום כמעט בכל בית. ניתן לכבס בגדי יומיום או בגדי ערב, או אפילו וילונות ושמיכות.

הטכנולוגיה החדשנית הזו יכולה לטפל בניקיון של כל אריג בקלות, אבל מכונת כביסה זקוקה לטיפול הולם, ולכן חשוב לפנות לשירות תחזוקת מכונות כביסה לפחות פעמיים בשנה, כדי להגן על תקינות המכונה לטווח הארוך.

הנה מיתוס שחשוב להעיף על מכונת כביסה:

בעלי בתים רבים נוטים להניח בטעות שמכונת כביסה יכולה לתחזק את עצמה מכיוון שהיא "מכונת ניקוי" בפני עצמה. אבל גם דגמים מעולים זקוקים לטיפול הולם בתדירות קבועה כדי לאפשר תפקוד לטווח הארוך, לחסוך כסף על תיקונים, ולאפשר ביצוע מחזורי כביסה יעילים.

שירות של חברת שירותי תחזוקה ותיקונים של מכונות כביסה מסייע בתחזוקה נאותה של המכונה. כשמבינים איך לנקות מכונת כביסה בבית, ניתן לחסוך עלויות תחזוקה חיצוניות רבות בעתיד, אבל לפני שנתקדם, הנה נקודה שחשוב להפנים - אסור להשאיר את הבגדים יותר מדי זמן במכונה ואסור למלא יותר מדי את מכונת הכביסה.

בחירת חומר הכביסה המתאים

חומר הניקוי ממלא תפקיד משמעותי בשמירה על תקינות מכונת הכביסה, והיא מתבצעת בהתאם לתקציב ולצרכים הפרטניים. חלק מהאנשים בוחרים בדטרגנטים ספציפיים למכונת כביסה, בעוד שאחרים בוחרים בדטרגנטים רגילים. עם זאת, חשוב שתבחרו בחומר ניקוי שאינו חזק במיוחד, שכן הוא עלול לפגוע בחלקים במכונת הכביסה ובבגדים.

חומר הניקוי המתאים נקבע בעיקר לפי סוג מכונת הכביסה, ותמיד עדיף להשתמש בחומר הניקוי המומלץ במדריך של היצרן, המספק מידע נוסף על אופן השימוש הנכון במכונה וגם על הפעלה ותחזוקה נכונה של מייבשי כביסה.

ניקוי עמוק של מכונת הכביסה

בעלי בתים רבים מצפים לתוצאות של מאת אחוזי הניקיון כשהם מפעילים את מכונת הכביסה שלהם, אבל לא תמיד זה המקרה, ואחרי נקודה מסוימת, מכונת הכביסה עלולה להתחיל לאבד את היעילות שלה, והבגדים אינם יוצאים ממנה נקיים כמצופה.

מצב זה מתרחש בעיקר בגלל שאריות המיקרו שנשארות במים ויכולות להוות בעיה גדולה יותר באזורים עם מים קשים. לכן יש לבצע ניקוי עמוק של מכונת כביסה בתדירות גבוהה, ולהשתמש בחומר ניקוי חזק על מנת להסיר בקלות את כל האבנית מבלי לפגוע בחלקי המכונה.

ניקוי אטם הגומי

הצעד הבא הוא ניקוי אטם הגומי, שהוא חלק חיוני במכונת כביסה. רכיב זה מגן על הבגדים מפני נזק שנגרם באמצעות קצוות חדים, במכונות כביסה עם פתח קדמי או עליון. בכל פעם שדלת המכונה נפתחת, חלקיקי אבק מסוימים יכולים להיכנס פנימה ולהצטבר בצידי קצוות האטם.

וזה לא הכול. חומר ניקוי גם משאיר כמה שאריות על האטם, ולגרום לנזק חמור יותר. לכן, שירות ניקוי טוב של מכונת כביסה חשוב ביותר כדי לשמור על המכונה תקינה.

תפריט נגישות אתר