עסקים ותעשייה

איך לבחור חברת שילוח בינלאומי מקצועית?

Globus Intr.co.il חברת שילוח בינלאומי Httpswww.tavola.co.il

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

חברת שילוח בינלאומי מקצועית יכולה לעשות את ההבדל בין חוויית שילוח איכותית ונעימה לבין חוויה רווית מתחים וחוסר ודאות. איך בוחרים את חברת השילוח המתאימה? הנה כמה נקודות למחשבה

אירה מנהלת קשרי מסחר עם מספר מדינות מעבר לים. היא רוכשת סחורה במחיר נמוך ומוכרת אותה בישראל ובמדינות נוספות תמורת מחיר גבוה מעט יותר. "העסק בנוי על היכולת שלי למצוא דילים שווים או ליצור קשרים עם ספקים שמייצרים בזול. זה מאפשר לי לקנות במחיר נמוך ואחרי עלויות השילוח והמסים להצליח למכור במחיר נמוך יחסית למה שמוצע בדרך כלל בישראל. מתח הרווחים הקטן הזה מחייב אותי להיות מאוד מדויקת, כי כל טעות או סטייה הכי קטנה במחירים יכולים להיות מבחינתי גורם בשרשרת שמובילה להפסדים".

אחד הדברים הראשונים שאירה ביקשה לוודא לפני שהיא יוצאת לדרך הוא שיש לה חוזה עם חברת שילוח בינלאומי שתלווה אותה לאורך כל הדרך. "שילוח הוא עניין די טריקי", מסבירה אירה. "מצד אחד לכאורה הכל פשוט, כי צריך להעביר סחורה מנקודה אחת לנקודה השניה. מצד שני, יש כל כך הרבה דברים שיכולים להסתבך בדרך, שזה עלול להיות מלווה בהרבה אי ודאות והרבה כאבי ראש. התנהלות מסוג זה היא לא טובה עבור אף אחד, ובוודאי לא עבור בעלי עסקים".

הניסיון של אירה מלמד על מספר דברים שחשוב שיהיו בשירותים של חברת השילוח שאתם בוחרים:

  • אפשרות לעקוב אחרי המשלוח – חלק מחברות השילוח מציעות אפליקציות המאפשרות מעקב צמוד אחרי התקדמות המשלוח. אפשר לדעת בכל רגע נתון איפה נמצא המשלוח, מה הסטטוס, האם יש עיכובים או האם יש בעיות כלשהן לאורך הדרך. היכולת לעקוב אחרי המשלוח מאפשרת בעצם לדעת מתי הוא יגיע לארץ, ומתי ניתן יהיה לספק את הדברים לחנויות. זו ודאות מאוד חשובה שמאפשרת שקט נפשי.
  • אחריות – לא כל חברות השילוח מעניקות אחריות, וחשוב לבדוק את העניין. זה אמנם מעט מייקר את השירות, אבל במקרה של תקלה, חשוב שיהיה מי שיפצה אתכם על עוגמת הנפש או על ההפסדים שנגרמו לכם עקב אותה תקלה. לי באופן אישי עצם העובדה שחברה לוקחת אחריות על ההתנהלות שלה מרמזת על כך שמדובר בחברה שמאמינה ביכולות שלה ויוצאת מנקודת הנחה שברוב המקרים הדברים יתנהלו בהתאם לציפיות.
  • שירות לקוחות אישי – ההעדפה שלי היא לעבוד עם חברת שילוח בינלאומי שבה יש נציג שירות שנמצא איתי בקשר אונליין. חברות בהן כל פעם עונה נציג אחר בעיני בעייתיות יותר, והתנהלות מולן מעלה את הסיכוי לכך שדברים יפלו בין הכסאות ותהיינה תקלות מיותרות.

על פי אירה, אלו 3 הדרישות המרכזיות מכל חברת שילוח בינלאומי מקצועית. כעת נשאר לכם לבחור את החברה שתלווה אתכם עד ליעד.

חברת שילוח בינלאומי מקצועית יכולה לעשות את ההבדל בין חוויית שילוח איכותית ונעימה לבין חוויה רווית מתחים וחוסר ודאות. איך בוחרים את חברת השילוח המתאימה? הנה כמה נקודות למחשבה

תפריט נגישות אתר