טכנולוגיה

איך בודקים מהירות אינטרנט בבית תוך 10 דקות

איך בודקים מהירות אינטרנט בבית Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

ישנן דרכים רבות בהן ניתן ללמוד איך בודקים מהירות אינטרנט בבית. אתם יכולים להשתמש בחיבור Wi-Fi, כבל Ethernet או חיבור לאינטרנט קווי.

כדי לבדוק את מהירות האינטרנט שלכם באמצעות חיבור Wi-Fi, עליכם לוודא שהנתב שלכם מופעל ומחובר למודם הכבלים. כדי לבדוק את מהירות האינטרנט שלכם באמצעות כבל Ethernet, עליכם לחבר את כבל ה-Ethernet מהמודם למחשב שלכם. כדי לבדוק את מהירות האינטרנט שלכם באמצעות חיבור קווי, עליכם לחבר קצה אחד של כבל ה-Ethernet מהמודם לאחת משתי היציאות במחשב שלכם.

כמה מהדרכים הפופולריות ביותר בהן ניתן ללמוד איך בודקים מהירות אינטרנט בבית כוללות שימוש בבדיקת מהירות נתב קווי או אלחוטי, בדיקת מהירות מודם או נתב ובדיקת מהירות מודם כבלים או DSL. עם זאת, הדרך הנפוצה ביותר היא לבדוק זאת באמצעות Speedtest.net אשר תיתן לכם תוצאה מדויקת למהירות ההורדה וההעלאה שלכם בכל רגע נתון.

איך בודקים מהירות אינטרנט בבית - כמה טיפים לבדיקת מהירות האינטרנט

לדעת את מהירות האינטרנט שלכם זה חשוב מסיבות רבות. אתם צריכים לדעת איזה סוג של תוכנית אינטרנט יש לכם ובכמה נתונים אתם יכולים להשתמש ביום כדי שלא תחרגו מהמגבלה החודשית שלכם. ידיעת המהירות גם עוזרת לכם לפתור בעיות שעלולות להתרחש בחיבור שלכם.

להלן כמה טיפים לבדיקת מהירות האינטרנט שלכם בבית:

  • התחברו ל-Wi-Fi במקום כבל Ethernet - אם אתם משתמשים בכבל Ethernet, ודאו שהרשת פועלת על מתאם Powerline או תיבת מתאם Powerline. זה יעזור לבדיקה מדויקת יותר על ידי אי הצגת משתנים נוספים.
  • השתמשו בכבל Ethernet במקום ב-Wi-Fi - שימוש בכבל Ethernet יסייע במניעת הפרעות ממקורות אחרים כגון התקני Wi-Fi ו-Bluetooth וכן להפחית את הגבלת האות עקב מרחק מהמודם או הנתב.
  • בדקו מכשירים מרובים בו-זמנית - אם יש לכם מספר מכשירים המחוברים לרשת שלכם, נסו לבדוק את כולם בו-זמנית.

תפריט נגישות אתר