צרו קשר להזמנת מקום

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת מקום

לפרטים: 09-9573818

מסעדה טובה בהרצליה

לא צריך להמשיך לחפש! המיקום והתפריט הופכים את "טאבולה" למסעדה טובה בהרצליה שביקור בה הוא חובה לכל אחד!

 

הרצליה היא עיר שוקקת חיים, מלאה בחברות הייטק וחברות אחרות ובהתאם צומחות בה מסעדות רבות. עם זאת, לא כל מסעדה טובה בהרצליה היא מסעדה איטלקית אותנטית בה מרגישים במהלך הארוחה ממש כמו בארץ המגף. עיצוב המסעדה הוא רק ההתחלה: הצבעים החמים של יין ואדמה, המזרקה הניצבת בפתח המסעדה, גזעי העצים המקשטים את המקום לוקחים את האורחים הישר לאיטליה. ההמשך הוא השירות האדיב בקנה מידה אירופאי. לאחר מכן מגיע תורן של המנות המופלאות.

 

בקצה השדרה ניצבת מסעדה נפלאה

 

ישנן לא מעט מסעדות טובות בהרצליה. בתור עיר בה ישנם עסקים רבים, ישנו בעיר גם מבחר של מסעדות. טאבולה נחשבת מהמסעדות הטובות שבהן. כבר מהמיקום הרגוע והשקט הרחוק מעט (אך עדיין נגיש ונוח) מהמולת העיר נותן למסעדה יתרון מבחינת האווירה הרגועה ואפילו הכפרית שישנה בה. המנות שישנן הן כאמור מנות איטלקיות מצוינות ואותנטיות: שפע של פסטות, סלטים, מנות ראשונות לנשנוש, מנות עיקריות ועשירות וכמובן קינוחים וגם משקאות. במסעדה תפריט טבעוני המציע גם לטבעונים שפע של מנות המותאמות לדרך חייהם.

 

מקום נפלא לאירועים

 

טאבולה היא לא רק מסעדה טובה בהרצליה המתאימה לארוחה עבור זוג, משפחה, או אנשי עסקים. זוהי מסעדה נהדרת גם לקיום אירועים. המפות הלבנות הפרושות תמיד והמנות המשובחות יהפכו כל אירוע לבלתי נשכח. המסעדה מתאימה לאירועים הכוללים עד 150 איש, אירועים פרטיים או עסקיים. האווירה במקום המשלבת בין קלילות ונעימות לבין אותנטיות של מסעדה איטלקית אמיתית יוצרת אירוע מהנה וייחודי. את האירועים ניתן לערוך בחדר פרטי מהודר או לחילופין במרפסת הנעימה, על פי האווירה שאתם רוצים ליצור באירוע.