נשמח לארח ולשמוע מכם

השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם!
אנא מלאו את טופס - נשמח לארח ולשמוע מכם

לפרטים: 054-5999-484

בר/בת מצווה במסעדה

בר מצווה ובת מצווה חוגגים בטאבולה

 

בר מצווה הוא אירוע משמח ומיוחד במינו וכזה שמסמל את התבגרותו של הילד בדרך להפיכתו לנער ולגבר ברבות הימים. בר המצווה הוא למעשה טקס המסמל את המעבר מהילדות אל הבגרות, בכך שהנער הצעיר מקבל עליו את עול המצוות ואת האחריות לקיים אותן מעתה ואילך. הטקס מלווה בדרך כלל בקריאת דרשה ובחגיגה עם המשפחה והחברים.

 

בר מצווה משפחתית ואינטימית

 

משפחות רבות בוחרות לקיים את האירוע הייחודי הזה בצורה אינטימית ואם בעבר למשפחות הייתה אפשרות אחת, שהיא לקיים את בר המצווה באולם המחייב מספר מוזמנים רב, כיום ניתן להזמין רק את המשפחה הקרובה ואת החברים של חתן בר המצווה ולקיים את האירוע במסעדה. היתרונות לכך הם רבים מפני שבמסעדה לאירועים איכותית המותאמת להם, ניתן ליצור אווירה משפחתית, חגיגית ואינטימית בו זמנית.


באופן זה ניתן ליהנות מאוכל טוב, להקשיב לדרשה אותה חתן הבר מצווה נושא, לצפות בסרטון שהוכן לכבודו ביתר ריכוז ולהקשיב לברכות המשפחה המורחבת או הקרובה שלו. במסעדות המותאמות לכך ניתן ליהנות מתפריט עשיר ורחב, מה שמאפשר רמה גבוהה במיוחד.

 

בת מצווה במסעדה - תפריט מושלם ואווירה חגיגית


בת המצווה מהווה אירוע שדומה לבר המצווה, אך מיועד עבור הנערה, משפחתה וחבריה. ההבדל היחיד בין בת המצווה לבר המצווה, מבחינת אופי האירוע, הוא העובדה כי הנערה אינה מחויבת לשאת דרשה. מלבד זאת, האירוע מתנהל בדומה לבר המצווה ולכן מתאים לחגוג גם את בת המצווה במסעדה.


חשוב לבחור במסעדה שמאפשרת מרחב אינטימי ופרטי לחוגגים ומספר שולחנות שיתאימו גם לחברות החוגגת וגם חלקי המשפחה השונים. באופן זה כלת בת המצווה תוכל לחגוג עם הקרובים אליה את הפיכתה לנערה, ותוכל להתרכז בטקס בת המצווה, שכולל בדרך כלל איזשהו קליפ או סרטון שהוכן בשבילה, וכמובן ברכות ומילים חמות מהמשפחה ומהחברים. כמו באירוע בר המצווה, גם כאן חשוב לבחור במסעדה מושקעת שתציע תנאים איכותיים לאירוע שכזה, פרטיות ותפריט מושלם ומתאים. כמובן שכדאי לתת עדיפות למסעדה עם חדר פרטי.


מסעדת טאבולה - מסעדה לבר מצווה ובת מצווה


מסעדת טאבולה היא מסעדה איטלקית שמתאימה בדיוק לאירועים כאלו שמתאפיינים במספר אורחים מצומצם, זקוקים לאווירה אינטימית ופרטית ולא מוכנים להתפשר על עושר התפריט ועל איכות המרחב החגיגי. המסעדה בעלת ניסיון רב בקיום של אירועים פרטיים, הן מבחינת עריכת המקום והכנתו לאירוע שלכם והן מבחינת השירות, הפרטיות והאווירה האינטימית.


מסעדת טאבולה מציעה מגוון רחב של תפריטים הכולל מנות ראשונות, מנות עיקריות, קינוחים ועוד ברמה גבוהה ואיכותית. תפריט המסעדה מבוסס על האוכל האיטלקי, אך משלב ייחוד ראשון מסוגו, אשר יוצר מטבח איטלקי ים תיכוני הפועל בעזרת ציוד למסעדות המתקדם ביותר. השילוב של תפריט איטלקי משובח שיכול להתאים גם לילדים, גם לצמחוניים וגם לאוכלי הבשר, הוא מושלם לאירועים, במיוחד כאשר הוא משלב את הקריצה הים תיכונית ואת הטעמים האהובים והמוכרים של ארץ ישראל.

0.262383